Bal Karnawałowy Klas 0-III

   Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 24 lutego 2022roku - ,,Tłusty czwartek’’.
  W pięknie udekorowanej klasie pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, księżniczki, wiedźmy, policjantów, żołnierzy, klowna, duchy, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W klasie podczas pląsów było bardzo kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.


   Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały klasę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Organizator:
Kamila Agata Bednarczyk