Zbieramy Talenciaki!

W tym roku nasza szkoła ponownie bierze udział w kolejnej akcji Lidla "Szkoły pełne talentów ". Dzięki Waszemu zaangażowaniu w zbieranie "talenciaków" w ubiegłorocznej edycji otrzymaliśmy pomoce dydaktyczne do nauki biologii. Zachęceni tym sukcesem postanowiliśmy spróbować ponownie😊

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji programu wszystkich członków naszej szkolnej społeczności, ich rodziny, przyjaciół i znajomych, znajomych znajomych a nawet i nieznajomych 🤩 Zbierajmy talenciaki przy okazji zakupów i przypisujmy naszej szkole. Wystarczy na stronie z ulotki wpisać nazwę naszej szkoły i zeskanować kod QR lub wpisać kod ręcznie. Możecie też przekazać talenciaki dzieciom-w szkole mamy trzy skrzyneczki-dwie znajdują się w nowym budynku i jedna w budynku klas 0-3 i wówczas my się tym zajmiemy 😊 Akcja trwa do 05.11. 2023 r.